Wiadomości z Gliwic

Dzień dziecka w Parku Handlowym Arena

  • Dodano: 2012-05-29 15:30
Park Handlowy Arena przygotował na dzień dziecka specjalne atrakcje. W dniach 1 i 2 czerwca na najmłodszych gości czekać będą konkursy, gry i zabawy. Chętni będą także mogli zdobyć kartę motorowerową.
 
Arena przygotowała na te dwa dni wiele atrakcji. Pierwszego czerwca odbędzie się konkurs rysunkowy pt. „Rysujemy maskotkę galerii: Arenkę”. Organizator zaprasza wszystkie dzieci do kącika animacyjnego, przy terenie restauracyjnym, gdzie będzie odbywać się konkurs. Dla każdego uczestnika przewidziano upominek, natomiast najciekawsze prace zostaną nagrodzone prezentami. Dla najmłodszych przygotowano Figlopark – dmuchane miejsce do skakania, które zostanie rozstawione naprzeciw terenu restauracyjnego.
 
W sobotę drugiego czerwca część atrakcji zostanie przeniesiona na zewnątrz. Na gości czekać będzie dmuchany zamek i zjeżdżalnia, Eurobungy składające się z 4 ogromnych trampolin oraz spotkanie z Kubusiem Puchatkiem. Ponadto będą zabawy i konkursy sportowe, konkurs na najpiękniejszy rysunek kredą, pokazy karateków, aikidoków i iaidoków (styl walki mieczami japońskimi). Około 13:00 pojawi się oficjalna maskotka centrum – Arenka. Na jej cześć Carrefour przygotował ogromny tort.
 
Dzieci w wieku od 10 lat będą mogły również odbyć zajęcia na kartę rowerową, a dzieci od 13 lat na kartę motorowerową. Warunkiem w pierwszym przypadku jest posiadanie własnego roweru. Zajęcia oraz egzamin na kartę są bezpłatne i będą odbywać się 2 czerwca na parkingu 
w Szkole Jazdy Leader. Centrum przyjmuje zapisy pod adresem biuro.arena@dtz.com.
 
„Chcemy, aby dzień dziecka przyniósł małym mieszkańcom Gliwic nie tylko świetną zabawę, ale także dodatkowe korzyści, z których będą mogli czerpać jeszcze długo po zakończeniu dnia dziecka. Dlatego, dzięki uprzejmości szkoły Leader oferujemy możliwość zdobycia karty rowerowej i motorowerowej. Dzięki temu na dłużej zapamiętają swoje święto.” – dodaje Sylwia Wiszowata-Łazarz z DTZ Management, zarządcy Areny.
 
1 czerwca dzień dziecka będzie świętowany w godzinach 15:00-19:00
2 czerwca w godzinach 12:00-19:00.
 
Dzień dziecka w Parku Handlowym Arena

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.