Wiadomości z Gliwic

Filmowa niedziela w plenerze

  • Dodano: 2018-07-30 07:45, aktualizacja: 2018-07-27 12:17

W najbliższą niedzielę Letnie Kino Plenerowe zawita do Sośnicy. Przy ul. Wielickiej, na terenie obok boiska dzieci zobaczą wartościową animację, a dorośli lekką komedię w sam raz na wakację.

Jako pierwszy, o godz. 18.00 na dużym ekranie zostanie wyświetlony film przygodowy dla dzieci „Chłopiec i świat”. Brazylijska animacja w niezwykły sposób opowiada o chłopcu imieniem Cuca. Bohater porzuca bezpieczny świat i rusza w podróż za swoim ukochanym tatą, który opuścił wioskę żeby znaleźć pracę. W drodze odkrywa rzeczywistość, która do tej pory była mu zupełnie obca – wielkie miasta, obcych ludzi i maszyny. Jak dla małego chłopca zakończy się przyspieszony kurs dorastania? Sprawdźcie koniecznie!

Po projekcji dla dzieci przyjdzie czas na coś dla widzów dorosłych. „Facet na miarę” to idealna na wakacje, lekka komedia romantyczna o prawniczce, która zgadza się na randkę z nieznajomym znalazcą jej telefonu. Szybko znajdują wspólny język, a Diane ulega fascynacji przystojnym mężczyzną. Problemem jest tylko jego niski wzrost. Początek projekcji o godz. 20.00.

Wstęp na seanse jest wolny.

Miasto Gliwice zaprasza!


Źródło: UM Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również