Wiadomości z Gliwic

Gliwicki Budżet Obywatelski. Wypełnij ankietę do 5 grudnia!

  • Dodano: 2022-11-28 07:15, aktualizacja: 2022-11-27 12:12

Niedawno poznaliśmy projekty wybrane do realizacji w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2023, a już zaczynają się przygotowania do kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Nadszedł czas na podsumowanie tegorocznych doświadczeń i zastanowienie się, czy coś jeszcze w zasadach GBO można poprawić. 

Podejmij decyzję dotyczącą miasta

GBO to formuła ważna dla mieszkańców, pozwalająca gliwiczanom na współdecydowanie o części wydatków z kasy miejskiej, wprowadzanie zmian w ich najbliższym otoczeniu i podnoszenie jakości życia. Dlatego Centrum 3.0 – Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych chce podejmować decyzje o ewentualnych korektach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego wspólnie z gliwiczanami. 

Zasady GBO określają przepisy ogólnopolskie i lokalne, ale są pewne drobne elementy, które można dostosować do aktualnych potrzeb, udoskonalić czy uprościć.

– Zapraszamy do udziału w ewaluacji tegorocznej edycji GBO. Przygotowaliśmy ankietę internetową, dzięki której chcemy zebrać uwagi i opinie, które pomogą nam przygotować przyszłoroczną edycję Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w sposób jak najbardziej odpowiadający potrzebom mieszkańców – zachęca Marta Kryś, dyrektor Centrum 3.0.

Internetowa ankieta dostępna jest pod adresem https://decydujmyrazem.gliwice.pl/ewaluacja-gbo do 5 grudnia 2022 roku.

Centrum 3.0 zaprasza również do kontaktu elektronicznego poprzez pocztę mailową: gbo@gods.gliwice.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również