Wiadomości z Gliwic

Gliwickie Asocjacje - ArtNoc. Cechownia zaprasza na wystawę zbiorową prac artystów

  • Dodano: 2022-09-28 08:15, aktualizacja: 2022-09-28 13:56

Gliwickie Asocjacje to eklektyczna wystawa zbiorowa prac artystów, połączonych nie tylko poprzez pasję do tworzenia czy zatrzymywania kadrów, ale i przez miasto Gliwice – tu mieszkają, pracują lub prowadzą warsztaty.

Wystawę charakteryzuje różnorodność, zarówno w formie, technice, jak i treści. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć w niej coś intrygującego. Prezentowane prace obejmują takie dziedziny, jak: malarstwo, fotografia, tkaniny artystyczne, rzeźby, obiekty artystyczne i inne.

Twórcami są zarówno młodzi artyści z bardzo świeżym, eksperymentalnym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość, jak i ci z licznymi wystawami w kraju i za granicą:

  • Marianna Buchowicz, Hanna Garbaciak, Maja Holka, Krzysztof Korab,  Martyna Majchrowicz, Maciej Mesznik, Iga Płachta, Beata Rydzewska, Justyna Urbanek, Kazimierz Walczyk-Olpiński, Adrian Zert, Kinga Żak.

Wernisaż wystawy odbędzie w Cechowni przy ul. Bojkowskiej 35A o godz. 18:00.

#CechowniaFreshStage

Po wernisażu o godz. 20:00 Cechownię wypełnią dźwięki z premierowego albumu Ancheya Noconia - elektro z elementami synthpopu, klimatycznego downtempo i czarownego swing elektro. Muzyka jest wizjonerska - każdy dźwięk, fraza, melodia przynoszą konkretne obrazy.

Jako support wystąpi Sławek Krzanowski – wokalista wspierający swoje gitarowe granie komputerem i syntezatorem.

Koncerty są bezpłatne o odbędą się w ramach cyklu #CechowniaFreshStage, którego misją jest promowanie nowych, młodych (niekoniecznie metryką), intrygujących projektów artystycznych.

Gliwickie Asocjacje - ArtNoc. Cechownia zaprasza na wystawę zbiorową prac artystów / fot. org.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również