Wiadomości z Gliwic

"Iść dalej" z Bogdanem de Barbaro. Bezpłatne spotkanie z psychiatrą i psychoterapeutą

  • Dodano: 2022-11-08 06:15, aktualizacja: 2022-11-07 21:35

17 listopada gościem spotkania w kinie Amok będzie Bogdan de Barbaro, psychiatra i psychoterapeuta. To będzie popołudnie wypełnione ciekawymi rozmowami i muzyką.

Panel z udziałem psychiatrów

Wykład Bogdana de Barbaro rozpocznie się o godz. 16.00. Pod hasłem „Iść dalej. Umacnianie i zdrowienie z zaburzeniami psychicznymi” zaplanowano także panel dyskusyjny z udziałem psychiatrów i asystenta zdrowienia. Tematem spotkania będzie odzyskiwanie równowagi po kryzysie psychicznym.

Obok solidnej dawki wiedzy i wymiany doświadczeń będzie też porcja kultury. Z przedstawieniem "U-DOM-owienie” wystąpią uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Gliwicach. Na zakończenie pełnego wrażeń popołudnia zaplanowano koncert Piec Duo. W repertuarze zespołu są standardy jazzowe i utwory poezji śpiewanej, a także własne kompozycje.

Spotkanie w kinie Amok (ul. Dolnych Wałów 3) będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Zdrowia Psychicznego NASZ DOM. Projekt dofinansowano z budżetu Miasta Gliwice.

"Iść dalej" z Bogdanem de Barbaro. Bezpłatne spotkanie z psychiatrą i psychoterapeutą / fot. UM Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również