Wiadomości z Gliwic

Kino Amok znów otwarte!

  • Dodano: 2021-02-12 07:00, aktualizacja: 2021-02-11 18:25

Kino Amok Scena Bajka zaprasza po przerwie. Przed wielkim ekranem przy ul. Dolnych Wałów 3 będzie można zasiąść już od dziś.

Pamiętając też o najmłodszych gliwiczanach przygotowano specjalne pokazy – najbliższe już 13 i 14 lutego!

Kino Amok Scena Bajka znów jest otwarte i pamięta o najmłodszych miłośnikach dziesiątej muzy. Już w najbliższą sobotę, 13 lutego o godz. 16.15,przy ul. Dolnych Wałów 3 odbędzie się kinowy podwieczorek dla całej rodziny.

Czego można się spodziewać?

Świątecznej atmosfery, norweskich klimatów i śniegu, czyli "Świątecznej wyprawy Pana Patyka". Pan Patyk to ożywiony kijek zafascynowany wyprawą na biegun Roalda Amundsena. Postanawia powtórzyć ten wyczyn. Jego śladem rusza mały chłopiec. Pomimo śnieżnej zamieci zrobi się naprawdę gorąco, bo emocji dla całej rodziny nie zabraknie.

Ciąg dalszy emocjonujących podróży kinowych dla najmłodszych już w niedzielę14 lutego o godz. 15.30. Tym razem Kino Amok zaprosi na "Wielką Podróż Bolka i Lolka". Angielski milioner wyznacza nagrodę za podróż dookoła świata w niecałe 80 dni. Wyzwanie podejmują Bolek i Lolek. Czy im się uda? Sprawdźcie – niezwykłe przygody, humor, urocze piosenki, wspaniałe głosy – to trzeba zobaczyć!

Więcej informacji na temat repertuaru Kina Amok można znaleźć na stronie internetowej: www.amok.gliwice.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również