Wiadomości z Gliwic

Koncert Laury Łącz w Gliwicach

  • Dodano: 2021-09-28 10:00

Stacja Artystyczna Rynek zaprasza na koncert Laury Łącz.

Koncert | "Między mną a tobą" – recital Laury Łącz

10.10 | godz. 18:00

„Między mną a tobą" – recital poetycko – muzyczny w wykonaniu Laury Łącz. Recital ma formę montażu poezji z muzyką, będą więc wykonywane piosenki o tematyce dopasowanej do treści poetyckiej - piosenki z okresu XX-lecia międzywojennego oraz utwory własne artystki. Tytuł zaczerpnięty z twórczości Bolesława Leśmiana, a w programie recytowane będą wiersze tego poety, jak również innych - głównie Juliana Tuwima i K.I. Gałczyńskiego. Bilety w cenie 25 zł do kupienia w Stacji Artystycznej Rynek w godzinach otwarcia. 

Pokochaj teatr z Laurą Łącz | Warsztaty dla dzieci

10.10 | godz. 14:30-15:30

Autorski cykl Laury Łącz pod hasłem "Pokochaj teatr". Aktorka z udziałem najmłodszych w wyśmienity sposób przybliża pracę aktora na scenie. Zajęcia dla dzieci w wieku 4-10 lat.  Wstęp wolny.

O aktorce:

Laura Łącz - polska aktorka teatralna i filmowa oraz pisarka.Jest córką piłkarza i aktora Mariana Łącza i aktorki Haliny Dunajskiej. Na deskach teatru oficjalnie zadebiutowała 3 lutego 1978 rolą kobiety w sztuce Ballada Łomżyńska Ernesta Brylla. W latach 1977–2000 występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. W 1983 roku otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji. Jest autorką książek dla dzieci, m.in. „Sekret czarnego łabędzia", „Spełnione marzenia" oraz „Bajki i wiersze na cztery pory roku".

Koncert Laury Łącz w Gliwicach / fot. Stacja Artystyczna Rynek

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.