Wiadomości z Gliwic

Małgorzata Socha i Olivier Janiak w gliwickim Forum

  • Dodano: 2012-03-22 13:00

Przez cały weekend (17 i 18 marca) w Centrum Handlowym FORUM Gliwice modelki z popularnego programu Top Model prezentowały wiosenne kreacje.

 

Na wybiegu nie zabrakło ani jednego dominującego trendu: swą lekkością zachwycały pastele, w oczy rzucały się jaskrawe i wyraziste kolory sformowane w zdyscyplinowane bloki, a szalone wzorzyste nadruki przyciągały wzrok zgromadzonych klientów.

 

 

Runda druga - Niezwykłe rabaty

 

W sobotni wieczór sklepy w CH FORUM Gliwice opanowane zostały przez niezwykłe rabaty, których nie spotyka się na co dzień. Atrakcyjne produkty - uwaga, z nowej kolekcji! - można było kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej.

 

 

Runda trzecia i decydująca - Modowi rywale i sekundanci

 

W finale konkursu "Bitwa na trendy" naprzeciwko siebie stanęli kreatorzy stylu: Gosia Baczyńska oraz Robert Kupisz. Sekundowali im Gosia Socha, Marcin Tyszka oraz Olivier Janiak. Starcie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz modowych chwytów oceniało surowe jury: Karolina Malinowska, Agnieszka Cegielska, Tamara Arciuch oraz Robert Kasprzykowski. Każdy z bohaterów weekendowego pojedynku miał w swym narożniku do pomocy drużynę pięciu młodych i kreatywnych projektantów, których dobrał sobie sam na podstawie zgłoszeń wysłanych na profil CH FORUM na portalu społecznościowym Facebook.com.

 

 

Werdykt

 

Ostatecznie, decyzją jury zwyciężyła drużyna Roberta Kupisza, która po zaciętej i trzymającej w napięciu walce zaledwie trzema punktami pokonała w pięknym stylu team Gosi Baczyńskiej. Wszyscy zasłużyli na słowa uznania.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.