Wiadomości z Gliwic

Na pomoc gliwickiemu chirurgowi. Dzień Dawcy w Gliwicach

  • Dodano: 2024-03-15 13:30

Społeczność Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach mobilizuje się, by wesprzeć dr. Piotra Sołtysiaka, wybitnego chirurga dziecięcego, który teraz walczy z ostrą białaczką szpikową. Aby mu pomóc, zorganizowane zostało specjalne wydarzenie, mające na celu znalezienie potencjalnego dawcy szpiku kostnego.

Gliwicki chirurg potrzebuje dawcy szpiku

W dniach 23-24 marca, w godzinach od 7:00 do 19:00, oraz w dniach od 25 do 29 marca, w godzinach od 7:00 do 9:00 i od 14:00 do 16:00, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość zgłoszenia się, jako potencjalni dawcy szpiku. Cały personel medyczny gliwickiego szpitala będzie uczestniczyć w procedurach, aby zapewnić wsparcie i komfort dla wszystkich uczestników.

Miejsce rejestracji to Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach, ul. Kościuszki 29 (wjazd od ul. Sobieskiego), w budynku dawnego punktu szczepień, przy parkingu. To szansa dla każdego, kto chce pomóc uratować życie dr. Sołtysiakowi i wielu innym pacjentom.

Wydarzenie na FB

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również