Wiadomości z Gliwic

Poważny wypadek na ul. Zwycięstwa

  • Dodano: 2020-12-31 09:00, aktualizacja: 2020-12-31 14:45

Wczoraj w Gliwicach na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Dolnych Wałów doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się skuter i samochód osobowy. Kierujący motorowerem 26-latek doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do jednego ze śląskich szpitali.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.00. W bok Toyoty Yaris prowadzonej przez 40-letnią gliwiczankę, uderzył, jadący od strony rynku w stronę dworca, skuter, kierowany przez 26-letniego gliwiczanina. Na pomoc rannemu ruszyli natychmiast, znajdujący się w pobliżu, policjant pionu kryminalnego z  Komisariatu I Policji w Gliwicach oraz lekarka.

Na miejsce przyjechały wszystkie służby, w tym śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał ciężko rannego młodego człowieka do szpitala. Okoliczności tego wypadku, kto zawinił i w jakim stopniu, będą badane w trakcie dochodzenia wszczętego w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gliwiczanin

    Z tego co słyszałem to 26 latek jechał z młodszym bratem,który po zderzeniu od razu się oddalił i prawdopodobnie nie wrócił do domu.Kierujący mógł być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających bo pochodzi z tzw.patologicznej rodziny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.