Wiadomości z Gliwic

Publikujemy wizerunek - kto rozpoznaje tego mężczyznę?

  • Dodano: 2018-12-05 09:30

W Wydziale Kryminalnym III Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzone jest postępowanie w sprawie rozboju, do jakiego doszło w jednym z gliwickich sklepów przy ul. Hutniczej pod koniec października. Sprawca zagroził ekspedientce użyciem przemocy, zażądał utargu, po czym skradł pieniądze i uciekł. Publikujemy zdjęcie mężczyzny poszukiwanego przez śledczych.

20 października br. około godziny 15:30  (czas z filmu niezsynchronizowany) do sklepu wszedł zakapturzony mężczyzna. Korzystając z braku klientów, podszedł do sprzedawczyni i grożąc, zażądał wydania utargu. Ukradł 400 złotych i wybiegł z lokalu. Śledczy prowadzący sprawę publikuje wizerunek napastnika.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na filmie, proszone są przekazanie informacji policji. Prowadzący sprawę to asp. sztab. Andrzej Siwoń, tel. 32 239 03 30 (w godz. 8.00-15.00), e-mail: andrzej.siwon@gliwice.ka.policja.gov.pl, całodobowy telefon 32 33 69 255. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas” - kliknij TU


Osoby informujące nie będą wzywane czy dopytywane. Wszystkim gwarantujemy anonimowość.

Publikujemy wizerunek - kto rozpoznaje tego mężczyznę?


Źródło: KMP Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również