Wiadomości z Gliwic

Trzy kradzieże w CH Arena. Policja publikuje wizerunki sprawców!

  • Dodano: 2024-03-08 13:30

Komisariat Policji I w Gliwicach prowadzi postępowania przygotowawcze w sprawach kradzieży, do których dochodziło w sklepie drogeryjnym w centrum handlowym przy Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach. Do komisariatu przesłano zawiadomienia. W trzech przypadkach osób podejrzanych nie udało się zidentyfikować, dlatego też podjęto decyzję o publikacji wizerunków z prośbą do internautów o informacje na temat ich tożsamości.

Do kradzieży doszło pod koniec 2023 roku

  • 30 listopada 2023 roku kradzieży perfum o wartości około 1300 złotych  dokonał zarejestrowany przez kamery mężczyzna z tatuażem na twarzy w czarnej czapce z pomponem.
  • 4 grudnia 2023 roku kradzieży perfum o wartości ponad 2000 złotych w dniu 4 grudnia 2023 roku dokonał mężczyzna ubrany w czarne dresy sportowe, czarną czapkę, posiadający tatuaże na dłoniach i tylnej części szyi.
  • 12 grudnia 2023 roku kradzieży perfum o wartości ponad 800 złotych w dniu 12 grudnia dokonał mężczyzna ubrany w czarną kurtkę, spodnie i buty sportowe posiadający charakterystyczną fryzurę.

Osoby rozpoznające którąkolwiek z osób z fotografii lub tylko podejrzewające, kogo zdjęcia przedstawiają, proszone są o kontakt z referentem sprawy, sierżantem Damianem Olesiem, pod numerem telefonu tel 47 859 0140 , e-mail: damian.oles@gliwice.ka.policja.gov.pl

  • Numer całodobowy dyżurnego - 478590100

Informacje można też przekazywać anonimowo, za pośrednictwem skrzynki – „Powiadom nas”.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również