Wiadomości z Gliwic

Wakacyjna Fabryka Aktywności. Program letnich wydarzeń w gliwickiej bibliotece

  • Dodano: 2023-06-20 07:15, aktualizacja: 2023-06-20 07:21

Wakacje  – wyczekane, upragnione dwa letnie miesiące. Ten niezwykły czas, wypełniony zabawami na świeżym powietrzu i podróżami.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zachęca, by na wakacyjny wyjazd spakować też książkę – da Wam ona chwilę wytchnienia oraz pozwoli wybrać się do świata wyobraźni.

Start bibliotecznych aktywności już 1 lipca

Jak co roku bibliotekarze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach przygotowali bogaty program zajęć i warsztatów, które rozbudzą wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Wakacyjna Fabryka Aktywności – to hasło będzie towarzyszyć podczas wszystkich letnich spotkań.

W biurze detektywistycznym Lassego i Mai będzie można rozwiązywać zagadki, wybrać się na łąkę i przyjrzeć się kwiatom i ziołom. Sprawdzić czy bohaterowie mitów mogą nas czymś zaskoczyć, obejrzeć kryształy a w przerwie zajrzeć do kuchni.

W  wakacyjnej Fabryce nie zabraknie wyzwań dla miłośników LEGO i prac kreatywnych. Najodważniejszych młodych odkrywców zaproszą do odkrywania tajemnic kosmosu.

To tylko niektóre z wyzwań przygotowanych na lato

Warto więc  już teraz rezerwować czas. Pamiętajmy, że jedyne, co nas może ograniczyć, to wyobraźnia. Organizatorzy zachęcają do wspólnego uczestnictwa w oferowanych spotkaniach.

Szczegółowy plan wakacyjnych zajęć dla dzieci

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, jednak – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc –  proszą o zarezerwowanie miejsca.
 

Wakacyjna Fabryka Aktywności. Program letnich wydarzeń w gliwickiej bibliotece / fot. MBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również