Wiadomości z Gliwic

Weź udział w wrześniowej grze miejskiej „graMY!”

  • Dodano: 2023-08-21 14:30

Podczas gry miejskiej „graMY!” drużyny liczące od 2 do 5 osób (w tym co najmniej 1 osoba pełnoletnia) pomogą głównemu bohaterowi gry – Miśkowi Gliwickiemu, piętnastolatkowi ze Śródmieścia, który właśnie rozpoczął naukę w liceum, w przygotowaniu ważnej prezentacji do przedstawienia przed jego nową klasą. Praca będzie dotyczyła budżetu obywatelskiego i zadań gminy – z tymi tematami będą również związane zadania, z którymi zmierzą się drużyny. Co ważne, do udziału w konkurencjach uczestnicy nie będą potrzebowali specjalistycznej wiedzy – wystarczy umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie.

Gdzie i kiedy?

Gra odbędzie się w sobotę, 9 września, w godzinach 10.00–13.00. Uczestnicy wystartują z siedziby Centrum 3.0 – Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych przy ul. Studziennej 6, gdzie od godz. 9.30 czynny będzie punkt startowy. O godz. 10.00 drużyny otrzymają instrukcje niezbędne do udziału w grze, a następnie ruszą w teren, aby rozwiązać zadania, które doprowadzą ich do celu – Ruin Teatru Victoria przy al. Przyjaźni 18. Tam odbędzie się podsumowanie gry oraz wręczenie nagród najlepszym drużynom.

Jak wziąć udział?

Aby wystartować w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku.  Zgłoszenia można wysyłać do 6 września.

Udział w grze jest bezpłatny, natomiast o możliwości startu decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane drużyny otrzymają specjalne potwierdzenie.


Źródło: Urząd Miasta Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również