Wiadomości z Gliwic

Woonerf coraz bliżej. Od dziś objazdy!

  • Dodano: 2018-03-12 08:15, aktualizacja: 2018-03-12 08:35

12 marca od godz. 7.00 planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową elementów małej architektury przy ul. Siemińskiego (dawnej Wieczorka) na odcinku od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do skrzyżowania z ul. Korfantego.

Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmianie ulegnie również trasa linii autobusowej A4.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe – apeluje wykonawca robót, Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach.

Jednocześnie PRUiM informuje, że:

  • objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Górnych Wałów poprowadzony zostanie ulicami Sobieskiego, Kościuszki i Zygmunta Starego;
  • objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Dolnych Wałów będzie wiódł ulicami Jasnogorską i Młyńską;
  • objazd od ul. Korfantego do skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego poprowadzony zostanie ulicami Korfantego, Kościuszki i Sobieskiego.

Jak zmieni się trasa linii A4?

Jak poinformował KZK GOP, autobusy zdążające w kierunku Teatru, po obsłudze przystanku „Gliwice Plac Piastów”, będą jechały ulicami: Zwycięstwa, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Powstańców Warszawy, Jasnogórską i Daszyńskiego (obsługa tymczasowego stanowiska przystanku „Gliwice Jasnogórska” przy ul. Daszyńskiego 4). Na rozkładową trasę autobusy A4 włączą się na przystanku „Gliwice Kościuszki”.

Autobusy A4 zdążające w kierunku placu Piastów, po obsłudze przystanku „Gliwice Jasnogórska”, pojadą ulicami: Daszyńskiego, Jasnogórską, Powstańców Warszawy, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Dworcową, Dolnych Wałów i Zwycięstwa – aż do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Gliwice Zwycięstwa”.

UWAGA! Z obsługi wyłączone zostaną stanowiska przystanków „Gliwice Zwycięstwa”, „Gliwice Muzeum” i „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku Teatru oraz stanowisko przystanku „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku placu Piastów.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.