Wiadomości z Gliwic

Wraca Gliwicki Rajd Przygodowy 360 Stopni

  • Dodano: 2021-06-18 06:30, aktualizacja: 2021-06-18 09:40

Ze względu na duże zainteresowanie, w tym roku odbędą się aż trzy edycje Gliwickiej Gry Rodzinnej 360 Stopni.

Pierwsza – 3 lipca, a kolejne 14 sierpnia i 11 września

Rajd na „długiej” trasie zostanie zorganizowany 12 września.

Każda z gier będzie się odbywała pod innym hasłem przewodnim, a start i meta za każdym razem zostaną zlokalizowane w innym miejscu. Uczestnicy otrzymają mapy z zaznaczonymi punktami, które będą musieli odnaleźć. Na trasie będą również do wykonania różne zadania sprawnościowe, zręcznościowe, łamigłówki itp.

Na każdą z imprez obowiązują zapisy i limit miejsc. Drużyna rodzinna może liczyć od 2 do 5 osób, w tym jedna osoba pełnoletnia i jedno dziecko do 14 roku życia. W rajdzie przygodowym biorą udział drużyny dwuosobowe.

– Z dużą przyjemnością rozpoczynamy pracę nad przygotowaniami kolejnych już gier miejskich i rajdu miejskiego w Gliwicach. Podczas organizacji Gry Rodzinnej kładziemy nacisk głównie na to, żeby uczestnicy, zwłaszcza ci najmłodsi, dobrze się bawili. Przy Rajdzie Przygodowym dochodzi jeszcze zapewnienie interesującej rywalizacji, oraz atrakcyjnych zadań specjalnych – choćby takich, jak słynny już przejazd rowerem na moście linowym nad Kłodnicą, co miało miejsce w 2019 roku, podczas jubileuszowego, 10. Rajdu Miejskiego w Gliwicach – mówi redaktor Igor Błachut z telewizji Eurosport, z urodzenia – gliwiczanin, odpowiada za realizację imprezy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.