Wiadomości z Gliwic

Znajdź pomysł na swój dom i ogród

  • Dodano: 2021-06-17 06:30, aktualizacja: 2021-06-16 21:36

Ekologiczne rozwiązania do domu i ogrodu, pompy ciepła, nowości z branży budowlanej i ogrodniczej – to wszystko już 19 i 20 czerwca na Gliwickich Dniach Domu i Ogrodu.

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu to dwudniowe plenerowe wydarzenie dla wszystkich miłośników urządzania i dekorowania domu oraz pielęgnacji ogrodu. Tego typu targi już na stałe wpisały się w gliwicki kalendarz wydarzeń branżowych. Najbliższe odbędą się w weekend 19-20 czerwca (godz. 9.00-16.00) na placu A Areny Gliwice przy ul. Akademickiej (od strony parku Chrobrego).

 – Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy branży deweloperskiej, instalacyjnej, budowlanej oraz  ogrodniczej. Będzie to doskonała okazja, by zapoznać się z najwyższej jakości rozwiązaniami branży ekologicznych kotłów, pomp ciepła i systemów fotowoltaicznych, odbędą się też konsultacje na temat odnawialnych źródeł energii – mówi Wioletta Ochmann, właścicielka Agencji Promocja, organizator Targów.

Podczas wydarzenia zaprezentują się również firmy z branży kamiennej i ceramicznej

Miłośnicy klasycznego i nowoczesnego wykończenia terenów wokół domu będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wystawców prezentujących kamień naturalny i tarasy kompozytowe. Nie zawiodą się też fani ogrodnictwa – byliny, trawy ozdobne, rośliny wieloletnie, kwiaty ozdobne, krzewy oraz drzewka będzie można nabyć wprost od przedstawicieli gospodarstw ogrodniczych. Osoby planujące zmiany w aranżacji swoich ogrodów będą mogły natomiast skorzystać z porad projektantów i architektów krajobrazu oraz specjalistów z Polskiego Związku Działkowców  Delegatury Gliwice.

Udział w targach jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gliwice, Arena Gliwice i Agencja Promocja. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: https://promocja-targi.pl/.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.