Wiadomości z Gliwic

XIV Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

  • Dodano: 2023-05-10 08:00, aktualizacja: 2023-05-09 19:44

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach zaprasza na XIV Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych. To dobra okazja, by zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy dedykowanymi dla osób z niepełnosprawnościami.

Targi odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Górnych Wałów 29, w środę, 10 maja, w godzinach od 10.00 do 13.00. Podczas wydarzenia będzie okazja, by zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy dedykowanymi osobom z niepełnosprawnościami, zdobyć wiedzę jak przygotować dokumenty aplikacyjne i pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy. Będzie też możliwość konsultacji, m.in. z doradcami zawodowymi, pośrednikami pracy, specjalistami do spraw rozwoju zawodowego i oraz pracownikami lokalnych ZUS, PUP iPFRON. 

– Targi pracy dla osób z niepełnosprawnościami na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez gliwicki urząd pracy. Od wielu lat są sprawdzoną formą  rekrutacji oraz kształtowania nowych relacji zawodowych na lokalnym rynku pracy. Dają też szansę na zatrudnienie, umożliwiając osobom z niepełnosprawnościami spełnienie marzeń zawodowych i osiągnięcie zamierzonych celów – mówi Marek Kuźniewicz, dyrektor PUP w Gliwicach.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.gliwice.praca.gov.pl oraz uzyskać pod numerami telefonu 32/444-23-70, 32/444-23-94.

Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych są organizowane w ramach Gliwickich Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością, które przypominają, że każdy z nas ma równe prawo do aktywnego udziału w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym. W ramach tego wydarzenia przygotowano szereg wydarzeń. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na portalu dla osób z niepełnosprawnościami https://niepelnosprawni.gliwice.eu/.

XIV Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych / fot. UM Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również