Wiadomości z Gliwic

Zaginęła 33-letnia gliwiczanka!

  • Dodano: 2021-10-13 06:30, aktualizacja: 2021-10-12 21:36

Gliwiccy policjanci poszukują 33-letniej Agaty Nachman. Mieszkanka Gliwic wyszła ze szpitala 1 września i ślad po niej zaginął.

Zaginiona po raz ostatni widziana była 1 września, gdy opuszczała szpital przy ul. Radiowej w Gliwicach. Dzień wcześniej zwróciła się z prośbą do matki, by ta dowiozła jej rzeczy osobiste. W trakcie przekazywania odzieży poinformowała, że 1 września ma zostać wypisana i leczenie będzie kontynuować już w innym szpitalu. Od tego momentu z kobietą nie ma kontaktu - nie zgłosiła się do placówki, jaką wskazała i nie powróciła też do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS

Wzrost około 160 cm, waga 49 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy jasne, twarz owalna, cera blada, czoło wysokie, nos średni prostolinijny, uszy małe i wyraźnie przylegające, uzębienie pełne, szyja krótka.

UBIÓR

Kurtka z kapturem koloru granatowego w białe paski, zamszowa bluza z kapturem koloru czarnego, czarne spodnie sportowe, czarne sportowe buty marki Reebok.

PRZEDMIOTY

Telefon marki LG, dowód osobisty, granatowo-czarny plecak z czerwonym krzyżykiem, karta do bankomatu ING.

Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, prosimy kierować do Zespółu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 47 8592 342, 47 8592 309,  e-mail: poszukiwania@gliwice.ka.policja.gov.pl lub do najbliższej jednostki Policji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.