Wiadomości z Gliwic

Zawieszenie wydarzeń w Teatrze Miejskim w Gliwicach i Kinie Amok

  • Dodano: 2021-04-08 06:30, aktualizacja: 2021-04-07 23:40

Teatr Miejski w Gliwicach kieruje do nas smutną wiadomość o zawieszeniu wydarzeń na czas obostrzeń.

Drodzy Widzowie,

w związku z kolejnymi ograniczeniami epidemiologicznymi, wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia w okresie od 9 do 18 kwietnia 2021 włącznie zostają odwołane. Późniejsze plany repertuarowe także mogą ulec zmianom.

Dwukrotnie odkładana premiera "Ożenku” wg Mikołaja Gogola, w reżyserii Pawła Aignera,  zostanie zorganizowana wtedy kiedy będzie to możliwe, o czym Państwa poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zawieszenie działalności dotyczy: Teatru Miejskiego w Gliwicach, Kina Amok a także wszystkich przedsięwzięć przez nas współorganizowanych (np. "Wiosna z Fryderykiem).

Pieniądze za bilety zakupione przez Państwa online zostaną zwrócone bezpośrednio na Państwa konta bankowe. Zwrot pieniędzy za bilety zakupione w kasie będziecie mogli otrzymać w kasie w Kinie Bajka ul. Dolnych Wałów 3 w godzinach jej otwarcia: od wtorku do piątku 8.15 do 13.00 i od 14.30 do 20.00.

O kolejnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy śledzić nasze strony internetowe oraz profile Teatru i Kina na Facebooku.

Życzę Wam wszystkim zdrowia i cierpliwości.

Grzegorz Krawczyk

Dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również