Wiadomości z Gliwic

Zderzenie trzech tirów na A4 w Gliwicach!

  • Dodano: 2021-02-22 10:15, aktualizacja: 2021-02-22 12:05

Zderzenie trzech ciężarówek na autostradzie A4 w Gliwicach! Wypadek miał miejsce na A4 na wysokości bramek w kierunku na Wrocław.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Wypadek z udziałem trzech ciężarówek na A4 w Gliwicach. Do zderzenia trzech tirów doszło na autostradzie A4 przed bramkami w stronę Wrocławia. Jak informuje śląska policja, przejezdny jest tylko 1 pas ruchu.

Sami kierowcy stojący w korku także informują o utrudnieniach na A4 po wypadku z udziałem TIRów Gliwicach. Zderzyły się tu trzy ciężarówki. Na miejsce od razu ściągnięto wszystkie służby – jest policja autostradowa, zabezpieczająca miejsce zderzenia, na razie nie ma informacji o poszkodowanych.

Zderzenia ciężarówek przed bramkami na Wrocław w Gliwicach na A4 miało miejsce w poniedziałek, 22 lutego ok, 8.00 rano. Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Ustali to policja. Nie wiadomo także, jak długo potrwa „sprzątanie” po zderzeniu – z drogi trzeba będzie bowiem usunąć rozbite pojazdy. Tworzą się korki w stronę Wrocławia, na razie przejezdny jest tylko 1 pas na autostradzie A4 w rejonie wypadku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również