Wiadomości z Gliwic

Uwaga, utrudnienia na Toszeckiej

  • Dodano: 2021-02-23 07:00, aktualizacja: 2021-02-22 18:40

W poniedziałek 22 lutego, na ul. Toszeckiej rozpoczęła się budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej i wody.

Na czas prac jezdnia zostanie zwężona – kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Zmienią również trasy autobusów

Prace na ul. Toszeckiej będą prowadzone tuż za skrzyżowaniem z ulicami Świętojańską i Jana Śliwki, na pasie prowadzącym w kierunku ronda im. Lecha Kaczyńskiego. Roboty będą przeprowadzone dwuetapowo. Pierwszy z nich rozpoczął się 22 lutego, drugi zaplanowano na 1 marca. Prace potrwają około pięciu dni.

Na ten czas zmieniona zostanie organizacja ruchu

Pas ul. Toszeckiej prowadzący w kierunku ronda im. Lecha Kaczyńskiego zostanie wyłączony, ruch zostanie poprowadzony pasem do lewoskrętu prowadzącego od ronda im. L. Kaczyńskiego do ul. Jana Śliwki. Objazd zostanie wytyczony w kierunku DK88, a następnie do DTŚ z wyjazdem do ul. Jana Śliwki.

W związku ze zmianą organizacji ruchu, na czas prac zaplanowanych na 1 marca zostaną wytyczone objazdy dla linii autobusowych 202 i 624. Po obsłudze przystanku "Gliwice Dworzec PKP 04" autobusy pojadą trasą objazdową ulicami: Bohaterów Getta Warszawskiego, Byliny, Dubois i Śliwki i włączą się na stałą trasę przejazdu na przystanku "Gliwice Śliwki 01". Dla linii nr 202 i 624 wyłączony z obsługi będzie przystanek "Gliwice Toszecka 01" w kierunku ul. Portowej i Wilczego Gardła. Godziny odjazdów autobusów pozostaną niezmienione.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.