Wiadomości z Gliwic

Zgłoś kandydatów do nagrody "Marka-Śląskie". 14. edycja konkursu w Gliwicach

  • Dodano: 2023-03-21 07:30, aktualizacja: 2023-03-20 21:54

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach zachęca do zgłaszania kandydatów do nagrody „Marka – Śląskie”. To okazja, aby docenić aktywnych ludzi, firmy i instytucje, które poprzez swoją działalność kreują pozytywny wizerunek naszego województwa w kraju i na świecie.

To już 14. edycja konkursu

Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: Gospodarka, Nauka, Kultura, Sport, Turystyka i rekreacja, Produkt, Usługa, Zdrowie, Organizacje pozarządowe, Dziedzictwo kulturowe regionu, Społeczna odpowiedzialność biznesu, Media, Osobowość roku.

– Konkurs ma na celu promocję województwa śląskiego, przedsiębiorców oraz osób z województwa śląskiego. Uhonorowana może zostać każda osoba czy instytucja, która swoją działalnością i postępowaniem kreuje dobry wizerunek województwa śląskiego, cieszy się uznaniem. Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej Marki Śląskie. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu – zachęcają organizatorzy konkursu. 

Kandydatów do nagrody „Marka-Śląskie” mogą zgłaszać jednostki samorządu terytorialnego, samorządy zawodowe, gospodarcze, wyższe uczelnie, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, pożytku publicznego, fundacje oraz redakcje prasy, radia i telewizji. Podmioty mają również prawo same zgłosić swoją kandydaturę (oprócz kategorii Osobowość Roku). Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wnioski wraz z odpowiednimi załącznikami należy przesłać do 30 czerwca wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: markaslaskie@riph.com.pl (tylko wyjątkowo można przesyłać pocztą tradycyjną na pendrivie na adres Biura Kapituły Konkursu: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 36, 44-100 Gliwice).
Wnioski oraz załączniki są do pobrania na stronie RIPH w zakładce „Marka -Śląskie”.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.riph.com.pl, uzyskać pod numerem telefonu 32/231-99-79 lub e-mailem, pisząc na markaslaskie@riph.com.pl.

Google NewsSubskrybuj mojeGliwice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również