Wiadomości z Gliwic

Czy ubrania marki SMMASH znajdą zastosowanie wśród biegaczy?

  • Dodano: 2023-07-07 12:30, aktualizacja: 2023-07-10 12:59

Wieloletni sport, a wraz z nim - ogromna ilość potu rozlanego na sportowych matach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się zawodnicy (profesjonaliści oraz debiutanci) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie sukcesy zdobywasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że produkty SMMASH są unikalne? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zweryfikować ich wydajność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym sparingu niewątpliwie wytwarza się pot, a wraz z nim – nie do końca przyjemne "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna będące w produktach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym środkiem umożliwiającym skuteczną walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko regulują temperaturę i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale i efektywnie blokują wytwarzanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze możliwości do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie krępują Twoich ruchów, umożliwiają idealne “czucie” oraz wygodę, w odzieży SMMASH stosujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej odzież posiada perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – idealnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z istotnych determinantów, który decyduje o wygodzie, stanie zmęczenia, a przede wszystkim - rezultat ćwiczeń. Aby w trakcie treningów oddawać z siebie maksimum – powinieneś dbać o to, aby temperatura ciała nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z pomocą ponownie przychodzi nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim prawidłowo odprowadza pot nawarstwiony na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowały właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala pozyskać nawet 40% mocniejsze barwy, a co najważniejsze - nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i z powodzeniem może sprzyjać każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas ulubionych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH! Strona Główna pomoże Ci się odnaleźć w naszym sklepie internetowym, co pozwoli na to, że łatwością znajdziesz to czego poszukujesz!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.