Wiadomości z Gliwic

Długotrwały podsłuch na odległość do domu i samochodu

  • Dodano: 2022-05-17 08:15, aktualizacja: 2022-05-20 06:25

W czasach , których żyjemy informacje / dowody są bardzo dużo warte choćby w sprawach rozwodowych czy też innych sprawach, w których chcesz uzyskać dowody. Między innymi z tego powodu zostały wymyślone podsłuchy, większość z nich niestety ma ograniczony zasięg a co za tym idzie często ich zastosowanie bywa kłopotliwe.

Obecnie na rynku dostępne są nowoczesne rozwiązania n każdą kieszeń. Zazwyczaj podsłuch kojarzy się z profesjonalnym jak i drogim urządzeniem wykorzystywanym przez detektywów. Na szczęście zostało stworzone urządzenie , które nie jest drogie i każdy może sobie na nie pozwolić. Dokładny opis urządzenia znajdziesz na stronie http://sklepelectrogsm.pl/podsluch-do-samochodu-proste-podsluchiwanie.html

Podsłuch na odległość

Co ważne tego typu podsłuch działa na bazie telefonii gsm przez co nie ogranicza go zasięg. Sam podsłuch nie jest większy niż paczka zapałek, ma wbudowaną baterie , która wystarczy na co najmniej 5 godzin , podłączony pod ładowarkę ma nieograniczony czas pracy.

Długotrwały podsłuch na odległość

Dzięki zastosowaniu technologi GSM podsłuch nie posiada ograniczeń zasięgu. Jak to działa ? To bardzo proste, sam podsłuch działa jak telefon komórkowy , który działa w jedną stronę a mianowicie wyłącznie nasłuchuje. Do urządzenia wkładamy kartę sim z numerem telefonu. Następnie dzwoniąc na nr karty sim podsłuch automatycznie odbierze połączenie i możemy słuchać co dzieje się dookoła.

Tym sposobem podsłuch możesz zostawić setki kilometrów od miejsca skąd będziesz dzwonić i będziesz słyszeć w dużą czułością mikrofonu co dzieje się do okola. Samo urządzenie jest bardzo małe. DO tego w telefonie można włączyć opcja nagrywania i nagrywać wszystko co słyszysz. Samo urządzenie to koszt zaledwie 133 zł

Jak podsłuchać telefon bez dostępu do niego

Tego typu podsłuch sprawdza się doskonale jako podsłuch do domu czy też do samochodu, który się przemieszcza. Tego typu urządzenia bardzo dobrze sprawdzają się także jako urządzenie kontrolujące twoją opiekunkę do dziecka, gdy chcesz sprawdzić czy oby na pewno opiekunka należycie wykonuje swoje obowiązki. Na stronie embiznes.pl przeczytasz więcej na temat podsłuchów w telefonie.

Jeżeli chodiz o cenę to nie da się znaleźć bardziej uniwersalnego rozwiązania dla prywatnych osób.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.