Wiadomości z Gliwic

Fenomen cateringu dietetycznego

  • Dodano: 2021-05-10 10:00, aktualizacja: 2021-05-28 10:07

O cateringu dietetycznym mówi i piszę się w ostatnim czasie wiele. Można powiedzieć, że zapanowała swego rodzaju moda na zdrowe żywienie w postaci diet pudełkowych. Wszystkim tym osobom, które nie przekonały się jeszcze osobiście jak korzystny jest catering dietetyczny przedstawiamy jego główne cechy.

Na czym polega catering dietetyczny?

Catering dietetyczny z dostawą jest ofertą zdrowych posiłków na cały dzień, które trafiają bezpośrednio pod wybrany adres. Są to różnorodne dania zaplanowane przez dietetyków i przygotowane przez najlepszych kucharzy. To co ważne, dania te są gotowe od razu do spożycia. Jedynie część obiadów wymaga pogrzania w kuchence mikrofalowej. Posiłki dostarczane są w specjalnych pojemnikach termicznych, w których można je bezpośrednio podgrzać. Nad jakością cateringu czuwają najlepsi dietetycy. To oni dbają o to aby jedzenie pudełkowe z dostawą miało właściwe proporcje poszczególnych składników odżywczych. Dietetycy projektują poszczególne plany żywieniowe wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Są oni w stanie stworzyć nawet bardzo wymagające plany żywieniowe dla osób z problemami zdrowotnymi. Catering dietetyczny jest więc bardzo dobrym wyjściem dla wszystkich tych osób, które wymagają specjalistycznych diet przygotowanych przez fachowców. W wielu firmach możliwe jest także skorzystanie z indywidualnej konsultacji z dietetykiem przez telefon.
Zapraszamy na https://www.fitapetit.com.pl/catering-dietetyczny-szczecin

Jakie zalety ma dobry catering dietetyczny?

Najlepszy catering dietetyczny to taki, gdzie klienci mogą liczyć na dużą różnorodność posiłków. Możliwość kosztowania egzotycznych dań z różnych zakątków świata to jeden z ważniejszych powodów dla których ludzie decydują się na catering pudełkowy. Dietetycy bardzo dbają o to, aby poszczególne posiłki nie powtarzały się zbyt często. Nie ma więc tutaj mowy o monotonii i nigdy nie jest tak, że jednego dnia klient otrzyma trzy razy kaszę w różnych wersjach. Z całą pewnością będzie miał on okazję skosztować zdrowej sałatki, zjeść wysokiej jakości mięso oraz delektować się dobrym, dietetycznym deserem.

Czego klienci oczekują od współczesnego cateringu pudełkowego?

Klienci szukając dostawcy cateringu najchętniej widzą te firmy, które mają duży wybór planów żywieniowych. Oprócz planów standardowych i odchudzających chętnie zamawiane są diety wegetariańskie i plany dla sportowców. Osoby z problemami zdrowotnymi poszukują z kolei diet bez nabiału i diet bez glutenu. Ponadto klienci chcą aby ich dieta pudełkowa z dostawą była po prostu wygodna. Cenią sobie możliwość wymieniania posiłków oraz opcję wyboru pory dostawy innej niż poranna. Coraz więcej firm umożliwia także opcję podglądu menu na najbliższe kilka dni. Dieta pudełkowa coraz częściej staje się wyborem ludzi bardzo zapracowanych. Chcą oni do minimum zmniejszyć czas jaki zwykle przeznacza się na przygotowywanie posiłków. Dla nich dobra dieta pudełkowa jest po prostu sposobem na życie i efektywniejsze wykorzystanie czasu. Możliwość spożywania zdrowych i urozmaiconych posiłków również wpisuje się w nowoczesny styl życia.

Zainteresowany? Wejdź na https://www.fitapetit.com.pl/
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.