Wiadomości z Gliwic

Fluiconnecto - rozwiązania dla wielu branż

  • Dodano: 2019-02-12 12:45

Hydraulika siłowa jest szeroko stosowana zarówno w przemyśle, jak i w dziedzinach tak powszechnie spotykanych, jak otwieranie i zamykanie bram, drzwi, czy okien.

Siłowniki hydrauliczne są stosowane w każdej branży, podobnie jak węże i przewody. Firmie Fluiconnecto nie jest obce nic, co ma związek ze wspomnianymi rozwiązaniami. Na co jeszcze możemy liczyć współpracując z Fluiconnecto?

Fluiconnecto - rozwiązania nie tylko dla przemysłu

Fluiconnecto jest międzynarodową siecią sprzedaży i serwisu urządzeń z dziedziny hydrauliki siłowej, oraz najwyższej jakości węży i przewodów wysokociśnieniowych - głównie marki Manuli Hydraulics. Ich doskonała jakość, to gwarancja sprawnego i bezawaryjnego użytkowania przez lata, a także gwarancja sprawnego działania urządzeń, które są w nie wyposażone. Firma obsługuje największe przedsiębiorstwa produkcyjne w zakresie dostarczania wysokiej klasy rozwiązań w dziedzinie hydrauliki siłowej, węże i przewody, końcówki, złączki, multizłącza i wiele innych. Dzięki temu jest nieocenionym partnerem firm, gdzie rozwiązania tego typu znajdują zastosowane, a więc nie tylko przedsiębiorstw produkcyjnych, ale również firm z branży logistycznej, a nawet myjni samochodowych i firm sprzątających Sprawna i skuteczna praca działów utrzymania ruchu wielu firm, to w dużej mierze zasługa współpracy z Fluiconnecto i stosowania oferowanych przez nią rozwiązań, oraz serwisu urządzeń.

Zakres oferty produktowej

Fluiconnecto, to bogata oferta części i urządzeń z dziedziny hydrauliki siłowej - nie tylko siłowniki hydrauliczne, ale również agregaty, pompy, filtry, akumulatory hydrauliczne i wiele innych. To również szeroki wybór węży i przewodów wysokociśnieniowych do najróżniejszych zastosowań - od węża do myjki ciśnieniowej, po węże do przesyłu gazu ziemnego.

Serwis u klienta

Serwis hydrauliki i zakuwanie węży oraz przewodów, dzięki doskonale wyposażonym samochodom serwisowym, może odbywać się na miejscu, u klienta. Firmy wysoko cenią to rozwiązanie, jako oszczędzające czas. W branży takiej jak rolnictwo, zwłaszcza, nie można pozwolić sobie na przestoje w sezonie związane z ewentualnymi awariami urządzeń. Współpraca z Fluiconnecto pomaga zapobiegać takim sytuacjom.

Dlaczego warto postawić na Fluiconnecto?

Kontrahenci z terenu województwa śląskiego i Wielkopolski wybierają Fluiconnecto, ponieważ firma dostarcza im najwyższej jakości produkty, serwis w siedzibie klienta oraz jakość obsługi na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem jedni klienci firmy, polecają ją kolejnym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.