Wiadomości z Gliwic

Jak wygląda serwis samochodów Dacia?

  • Dodano: 2021-11-22 11:45, aktualizacja: 2021-11-23 10:44

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu Dacia, zapewne zastanawiasz, jak właściwie powinien wyglądać jego serwis. Chciałbyś przecież cieszyć się sprawnym autem przez długie lata. Jak zatem wybrać dobry serwis Dacia w Gliwicach?

Autoryzowany Serwis Dacia

Do wyboru masz tradycyjne warsztaty samochodowe lub dedykowane marce Dacia, określane jako Autoryzowany Serwis Obsługi, w skrócie ASO i to na nich skupimy się w poniższym artykule. Dlaczego? To właśnie tutaj masz pewność, że Twoje auto trafi w ręce odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, regularnie szkolonych przez koncerny. Dzięki temu posiadają znacznie większą wiedzę niż mechanicy ze zwykłych warsztatów i potrafią sprawnie usunąć każdą usterkę w samochodzie Dacia. Można rzec nawet, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów, mają możliwość skonsultowania się z inżynierami u producenta aut.

Profesjonalne usługi w ASO Dacia

Autoryzowany serwis Dacia w okolicy Gliwic obsługuje klientów z okolicznych miast. Świadczy dla nich profesjonalne usługi, świadczone na najwyższym poziomie.  Pod każdym względem muszą być spełnione standardy narzucone przez producenta Dacii, np. wykorzystywanie określonych urządzeń diagnostycznych a dokumenty serwisowe muszą być wypełnione według wzorów. ASO mają dostęp do najnowocześniejszych technologii podczas wykonywania napraw aut, a przy tym bazują na oryginalnych częściach zamiennych. To wszystko wpływa na komfort korzystania z usług i na zadowolenie klienta z obsługi.

Zakres usług w serwisie Dacia

Do Autoryzowanego Serwisu Dacia można się zwrócić celem naprawy pojazdu, wykonania przeglądu okresowego lub badania technicznego. Wykonywane są tutaj naprawy zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Mechanicy zajmą się geometrią kół a także wymianą kół i opon. Podjechać do nich możesz ponadto z problemem blacharsko-lakierniczym. Podczas wizyty w serwisie Dacia nieopodal Gliwic Dąbrowscy można nabyć oryginalne części i akcesoria oraz oleje i płyny eksploatacyjne a także ich zamienniki, ale oczywiście zgodne ze standardami ASO Dacia.

Plusy korzystania z usług ASO Dacia

Przyjeżdżając do Autoryzowanego serwisu Dacia Dąbrowscy wiele zyskujesz. Przede wszystkim masz pewność, że korzystasz z serwisu specjalizującego się w marce Dacia i wykorzystującego wyłącznie oryginalne części zamienne o długiej żywotności. Czasem usunięcie niektórych usterek jest możliwe wyłącznie przy użyciu określonej technologii, która zwyczajnie nie jest dostępna w niezależnym warsztacie. Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim ogromną oszczędność czasu, gdyż nie musisz jeździć od serwisu do serwisu w poszukiwaniu tego, który jest w stanie wykonać daną usługę. 
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.