Wiadomości z Gliwic

Sposoby na natychmiastowe odmłodzenie wyglądu dzięki makijażowi

  • Dodano: 2022-10-17 06:00, aktualizacja: 2022-10-20 08:21

Chociaż zmarszczki są nieodłącznym elementem procesu starzenia się, istnieją sposoby, aby nie dopuścić do tego, by Twoja skóra zdradzała swój wiek. Zwłaszcza w połączeniu z dobrze dobraną pielęgnacją skóry, inteligentny makijaż może w znacznym stopniu przyczynić się do cofnięcia czasu.

Najpierw skóra, potem makijaż

Podstawa świetnego makijażu zaczyna się od zdrowej skóry. Zawsze myj twarz rano i wieczorem, złuszczaj co najmniej trzy razy w tygodniu i stosuj rutynę pielęgnacyjną, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej skóry.

Nie pomijaj różu do policzków

Jeśli chcesz, aby kolor na policzkach był gładki i nie osadzał się w zmarszczkach, powinieneś sięgnąć po róż w kremie. Płynne róże świetnie sprawdzają się w każdym wieku, ponieważ naprawdę naśladują naturalny rumieniec, nie sprawiając przy tym wrażenia, że nakładasz coś na skórę. Zamiast uśmiechać się i nakładać rumieniec na wypukłości policzków, nakładaj go z naturalnie rozluźnioną twarzą i nieco wyżej na policzki - to przyciąga wzrok i ożywia twarz!. Więcej podobnych informacji na medicot.pl

Im bardziej kremowy, tym lepszy

Trzymanie się z dala od pudrowych formuł jest pewnym sposobem na zachowanie młodego wyglądu skóry. Produkty kremowe nadają młodzieńczy blask i pomagają przyciągnąć wilgoć do skóry oraz są mniej podatne na osadzanie się w drobnych liniach.

Nakładaj krem nawilżający we właściwy sposób

Każdy świetny makijaż zaczyna się od dobrego kremu nawilżającego. Jednak sposób aplikacji jest równie ważny, jak to, czego używasz. Zrób to gdy skóra jest lekko wilgotna zaraz po umyciu twarzy.

Rozważ zastosowanie kremu nawilżającego z barwnikiem

Aby uzyskać młodzieńczą i rozświetloną skórę, zainwestuj w przyciemniany krem nawilżający z żółtawą bazą. Rozgrzewa on skórę, nadając jej natychmiastowy młodzieńczy wygląd. Aby uzyskać jeszcze bardziej wygląd, nakładaj go rękami.

Wyrzuć swój czarny liner

Odwróć uwagę od swoich drobnych zmarszczek i przenieś ją na swoje oczy dzięki odpowiedniemu eyelinerowi. Zamienić swój czarny cień na brązowy. Twoje rzęsy będą wyglądały na pełniejsze i bardziej naturalne. Najlepszym sposobem na to jest użycie żelowego linera, ponieważ są one łatwe do kontrolowania i zapewniają bogaty kolor, którego potrzebujesz. Artykuł powstał we współpracy ze sklepelectrogsm.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.