Wiadomości z Gliwic

Arena Gliwice najlepszym obiektem sportowym w Polsce

  • Dodano: 2020-09-22 07:30, aktualizacja: 2020-09-21 15:17

Zwycięzcy Nagród Biznesu Sportowego za rok 2019 wyłonieni! Wśród laureatów znalazła się Arena Gliwice, która została uznany najlepszym obiektem sportowym kraju.

Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu.

– Dla nas to szczególnie ważne wyróżnienie, bo jesteśmy obiektem funkcjonującym dopiero dwa lata. Cieszymy się, że dzięki pracy całego, świetnego zespołu Areny Gliwice zaznaczyliśmy już swoją obecność na mapie ważnych obiektów sportowych Polski – oceniał podczas gali Paweł Chomentowski, członek zarządu Areny Gliwice.

Laury zostały wręczone na szesnastej już Gali Sportu i Biznesu, która zwieńczyła dwudniowe Forum SPORTBIZ, czyli największe wydarzenie integrujące branżę sportową w Polsce, odbywające się w Centrum Olimpijskim PKOl.

Wszyscy wyróżnieni otrzymali Statuetki DEMES – Nagrody Biznesu Sportowego, honorujące najlepsze projekty i organizacje w marketingu sportowym i sponsoringu. Ponownie doceniony został Robert Lewandowski, który swoimi działaniami marketingowymi i wizerunkowymi jest już globalną gwiazdą, zaś za dynamiczny rozwój i profesjonalizację nagrodę w kategorii Organizacja Sportowa Nagrodę Biznesu Sportowego otrzymała PGNiG Superliga. Sponsorem Sportu został Totalizator Sportowy, którego działania od lat wpływają nie tylko na rozwój sportu, ale także promują aktywność fizyczną wśród Polaków.

Najlepsza Kampania Marketingowa 2019

Najlepszą Kampanię Marketingową w 2019 roku zrealizował Polski Komitet Olimpijski, a swoje statuetki odebrali również m.in. TAURON Speedway Euro Championship, Polski Związek Tenisowy, Enea wraz z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich, Legia Warszawa, Ekstraklasa Games czy Miasto Toruń. Symbolem nowych czasów w zakresie marketingu i promocji sportu stała się nagroda w kategorii Social Media dla PKO Banku Polskiego za projekt Grajmy Razem czy zwycięstwo duetu Łukasz Wiśnowski i Jakub Polkowski w kategorii Medialista. Wydarzeniem, które w 2019 roku przyniosło kibicom najwięcej emocji okazał się powrót Roberta Kubicy do F1.

– Przed nami kolejne wyzwania organizacyjne, na które jesteśmy przygotowani i zdeterminowani, by kontynuować dobrą passę Areny Gliwice. Zarówno jeśli chodzi o imprezy sportowe, jak i muzyczne, rodzinne, a także społeczne, które są ważnym elementem naszej działalności – dodał Chomentowski.

Arena Gliwice najlepszym obiektem sportowym w Polsce

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.