Wiadomości z Gliwic

Dokonali kradzieży z włamaniem. Poznajesz ich?

  • Dodano: 2021-10-18 07:00, aktualizacja: 2021-10-17 20:28

III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem, polegającej na przełamaniu elektronicznego zabezpieczenia karty płatniczej poprzez wykonanie nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych.

W trakcie czynności ustalono, że sprawcami są dwaj mężczyźni, którzy maskowali twarze kapturami, czapkami z daszkiem i maseczkami. Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawców. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że ktoś z internautów rozpozna lub domyśli się, kogo zarejestrowały sklepowe kamery.

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio do prowadzącego postępowanie mł. asp. Damiana Lipoka, tel. 47 859 0310, damian.lipok@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki kontaktowej "powiadom nas".

Osoby informujące, jak zawsze, nie będą dopytywane ani w żaden sposób niepokojone. Każde typowanie zostanie dokładnie zbadane.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.