Wiadomości z Gliwic

Dokonali kradzieży z włamaniem. Poznajesz ich?

  • Dodano: 2021-10-18 07:00, aktualizacja: 2021-10-17 20:28

III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem, polegającej na przełamaniu elektronicznego zabezpieczenia karty płatniczej poprzez wykonanie nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych.

W trakcie czynności ustalono, że sprawcami są dwaj mężczyźni, którzy maskowali twarze kapturami, czapkami z daszkiem i maseczkami. Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawców. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że ktoś z internautów rozpozna lub domyśli się, kogo zarejestrowały sklepowe kamery.

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio do prowadzącego postępowanie mł. asp. Damiana Lipoka, tel. 47 859 0310, damian.lipok@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki kontaktowej "powiadom nas".

Osoby informujące, jak zawsze, nie będą dopytywane ani w żaden sposób niepokojone. Każde typowanie zostanie dokładnie zbadane.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.