Wiadomości z Gliwic

Maluszki już z miejską wyprawką

  • Dodano: 2018-08-27 10:15

Udało się wcześniej niż Urząd Miasta zapowiadał! Maleństwa, które przyszły na świat w Szpitalu Wielospecjalistycznym przy ul. Kościuszki, opuszczają go już ze specjalną gliwicką wyprawką. Miasto chce w ten sposób podziękować rodzicom, którzy wybrali Gliwice na miejsce urodzin swojego dziecka.

W skład wyprawki wchodzi dwustronny kocyk z kolorowej bawełny w kratkę i niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu minky, elastyczny kominek z przyjemnego materiału, który z powodzeniem może ochronić szyjkę lub główkę maleństwa oraz termoopakowanie na butelkę, przydatne nie tylko podczas spacerów. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne upominków – beżowa i niebieska. Każdy z prezentów zawiera element identyfikacji wizualnej Gliwic.

W wyprawce, przygotowanej przez miasto wspólnie ze Szpitalem Wielospecjalistycznym, znajdziemy również paczkę jednorazowych pieluszek dla noworodka i miękką grzechotkę. Dla wygody świeżo upieczonych rodziców zestawy upominkowe są im przekazywane jeszcze przed wyjściem z maleństwem ze szpitala.

"Przygotowując gliwicką wyprawkę, staraliśmy się wybrać rzeczy przydatne, estetyczne i wykonane z naturalnych, przyjaznych dzieciom materiałów. Mamy nadzieję, że spodobają się rodzicom, a ten wyjątkowy moment w życiu, jakim są narodziny dziecka, będzie się dobrze kojarzył z naszym miastem" – podkreśla Paweł Staszel, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach.


Źródło: UM Gliwice

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.