Wiadomości z Gliwic

Potrzebna pomoc dla żony policjanta

  • Dodano: 2021-06-30 07:30, aktualizacja: 2021-06-29 12:36

Żona policjanta z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach walczy o życie. W 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia.

Wszyscy wiemy, że życie jest bezcenne i o każde należy walczyć do końca. Szczególnie wiedzą to policjanci i pracownicy Policji, którzy każdego dnia poświęcając się służbie czy pracy, niejednokrotnie ratują życie innych.
Dlatego chcielibyśmy poprosić o wsparcie, w walce o zdrowie żony naszego kolegi policjanta Michała, który wspólnie z 14-letnią córką Julią, próbują pomóc najbliższej im osobie Joannie – żonie i mamie.

Michał obecnie pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, koordynując pracę prawie 1000 policjantów dzielnicowych. Jest też odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych narzędzi do komunikacji pomiędzy tymi policjantami a mieszkańcami województwa. Wcześniej sam przez 7 lat był dzielnicowym w Chorzowie, a potem Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w tym mieście.

W grudniu 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia

Stwierdzony chłoniak okazał się bardzo odporny na wtłaczane w żyły trucizny i wyczerpujące naświetlania. Jest jednak nadzieja – metoda CAR T-cell. Metoda bardzo skuteczna, ale też niestety bardzo droga. Julia, Michał, Joanna i ich najbliżsi nie są w stanie sami zapłacić za to leczenie ponad 1,5 miliona złotych!!!

Razem możemy dać im szansę. Pokażmy naszą solidarność... „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Zbiórka

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.