Wiadomości z Gliwic

Technopark organizuje darmowe kursy komputerowe i językowe

  • Dodano: 2019-01-28 16:15

Trwa rekrutacja na darmowe lekcje językowe oraz kursy komputerowe organizowane przez gliwicki Technopark. Mogą z nich skorzystać osoby pracujące, które ukończyły 25 lat i mieszkają na obszarze rewitalizacji w Gliwicach.

Kilka języków do wyboru

W ramach projektu przewidziana jest nauka języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Kursy językowe będą prowadzone przez lektorów Szkoły Języków Obcych LEVEL w Gliwicach.

Dodatkowo w ramach „TECHNOPARKowej Akademii podnoszenia kwalifikacji językowych oraz ICT dorosłych mieszkańców Gliwic”, gliwiczanie podszkolą swoje umiejętności z obsługi komputera. Kursanci zdobędą wiedzę na temat efektywnego i bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu, bezpłatnej komunikacji. W ramach szkoleń przewidziano również zajęcia z obsługi pakietu Microsoft Office i Excel. Szkolenia będą prowadzone w Parku Naukowo-Technologicznym TECHNOPARK GLIWICE przy ul. Wincenta Pola 27. Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kiedy odbędzie się spotkanie organizacyjne?

Osoby zainteresowane szkoleniami mogą wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w czwartek 31 stycznia w siedzibie Technoparku przy ul. Konarskiego 18 C, w pokoju 0-4 (w godzinach od 16.00 do 18.00). Konieczna wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu 603 663 887.

Regulamin projektu oraz pozostałe informacje dotyczące zajęć znajdują się na stronie internetowej: http://technopark.gliwice.pl/szkolenia/

(mw)

Technopark organizuje darmowe kursy komputerowe i językowe

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również