Wiadomości z Gliwic

Wesprzyj samodzielnie wychowujące mamy!

  • Dodano: 2021-11-04 13:00, aktualizacja: 2021-11-05 10:32

Fundacja BLESS wyciąga dłoń w stronę samotnie wychowujących mam. Organizując warsztaty z terapeutą zapewnia im czas dla siebie, którego na co dzień tak im brakuje. Teraz i Ty możesz pomóc!

Czy wiesz, że w Polsce jest aż 1,3 mln rodzin, w których dzieci wychowują samotni rodzice?

90 procent z nich to kobiety. W lutym tego roku Fundacja BLESS rozpoczęła pracę warsztatową z sześcioosobową grupą mam. Już na wstępie okazało się, że projekt będzie dotyczył również młodzieży i dzieci. No bo jak samotna mama to z kim zostawić dzieciaki? 

Warsztaty są niczym innym jak zarówno grupową jak i indywidualną pracą z terapeutą. Dzięki tym spotkaniom zapewniony jest mamom czas dla siebie. Pomiędzy warsztatami pracownicy Fundacji i Wolontariusze pomagają mamom w drobnych, codziennych czynnościach, które każdorazowo okazują się wręcz zbawienne: posprzątanie mieszkania, przykręcenie szafki, pomoc w przypilnowaniu dzieciaków, pomoc prawna, słowo wsparcia. To tak niewiele prawda?  Zależy z czyjej perspektywy na to popatrzymy. 

Już teraz i Ty możesz zrobić "tak niewiele" wspierając ten projekt poprzez link:
 

Fundacja zaprasza na swój profil Facebook https://www.facebook.com/fundacjabless/, gdzie dowiecie się więcej o projekcie.Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojeGliwice.pl.
Patronat portalu mojeGliwice.pl

Wesprzyj samodzielnie wychowujące mamy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również