Wiadomości z Gliwic

Seniorka wyrzuciła pieniądze i biżuterię przez balkon. Poznajesz tę podejrzaną oszustkę?

  • Dodano: 2022-10-24 06:30, aktualizacja: 2022-10-23 14:42

W gliwickiej komendzie prowadzone jest postępowanie dotyczące oszustwa "na policjanta". 4 października w Gliwicach przy ul. Junaków nieznani sprawcy zdołali przekonać seniorkę, aby wyrzuciła reklamówkę z zawartością gotówki i biżuterii przez balkon. Przedmioty zostały przejęte przez nieznaną kobietę.

Poznajesz tę kobietę?

Do tej pory nie udało się zidentyfikować tożsamości podejrzanej, zarejestrowanej przez monitoring. Mając powyższe na uwadze, prosi się wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 119, tel. 47 8592-386, 47 8592 293 lub całodobowo pod numer 478592255.

Informacje można przekazywać anonimowo, m.in. za pośrednictwem skrzynki Powiadom Nas. Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą też dopytywane ani w żaden sposób niepokojone. Każda nadesłana informacja zostanie sprawdzona.

Seniorka wyrzuciła pieniądze i biżuterię przez balkon. Poznajesz tę podejrzaną oszustkę? / fot. KMP Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również