Wiadomości z Gliwic

"Weekend seniora z kulturą" akcja MDKiN – w Muzeum w Gliwicach już od piątku

  • Dodano: 2022-09-29 07:00, aktualizacja: 2022-09-29 07:39

Muzeum w Gliwicach, jak co roku, chętnie włącza się w akcję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Weekend seniora z kulturą", świętując nawet jeden dzień dłużej!

Seniorze, skorzystaj z bezpłatnej kultury

Seniorów zaprasza się na bezpłatne zwiedzanie WSZYSTKICH Oddziałów Muzeum w Gliwicach w piątek, 30 września 2022 oraz w niedzielę, 2 października. Sobota jest dniem darmowego zwiedzania dla wszystkich.

Przed nami kolejna edycja akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Weekend seniora z kulturą”, która od wielu lat umożliwia seniorom z całego kraju skorzystanie z bogatej oferty muzeów, teatrów, filharmonii, galerii i innych ośrodków kultury. W tym roku ta wyjątkowa inicjatywa odbędzie się w pierwszy weekend października (1-2.10.2022), wpisując się tym samym w obchodzony 1 października Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, zwany też Światowym Dniem Seniora.

Bezpłatny wstęp dla seniorów w piątek, 30 września, oraz w niedzielę, 2 października 2022, do wszystkich Oddziałów Muzeum w Gliwicach (każda sobota jest bezpłatna dla wszystkich zwiedzających)

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również