Wiadomości z Gliwic

"Weekend seniora z kulturą" akcja MDKiN – w Muzeum w Gliwicach już od piątku

  • Dodano: 2022-09-29 07:00, aktualizacja: 2022-09-29 07:39

Muzeum w Gliwicach, jak co roku, chętnie włącza się w akcję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Weekend seniora z kulturą", świętując nawet jeden dzień dłużej!

Seniorze, skorzystaj z bezpłatnej kultury

Seniorów zaprasza się na bezpłatne zwiedzanie WSZYSTKICH Oddziałów Muzeum w Gliwicach w piątek, 30 września 2022 oraz w niedzielę, 2 października. Sobota jest dniem darmowego zwiedzania dla wszystkich.

Przed nami kolejna edycja akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Weekend seniora z kulturą”, która od wielu lat umożliwia seniorom z całego kraju skorzystanie z bogatej oferty muzeów, teatrów, filharmonii, galerii i innych ośrodków kultury. W tym roku ta wyjątkowa inicjatywa odbędzie się w pierwszy weekend października (1-2.10.2022), wpisując się tym samym w obchodzony 1 października Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, zwany też Światowym Dniem Seniora.

Bezpłatny wstęp dla seniorów w piątek, 30 września, oraz w niedzielę, 2 października 2022, do wszystkich Oddziałów Muzeum w Gliwicach (każda sobota jest bezpłatna dla wszystkich zwiedzających)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również